Doğuş Toptan Temizlik Malzemeleri, Nilfisk, VIPER Zemin Bakım ve Temizlik Makineleri, Tork, Çöp Kovaları, P&G Profesyonel, Eczacıbaşı Profesyonel, Carpex, Sarf Malzemeleri,

Çöp Torbaları, Doğuş Denizli, Zemin Temizleme Makineleri, Vakum Makineleri, Basınçlı Yıkama Makineleri, HAVLU DİSPENSERLERİ, SABUN VE DEZENFEKTAN DİSPENSERLERİ,

NANO PİSUVAR DİSPENSERLERİ, YEDEK & DİĞER (HİJYEN), PROFESSIONEL KOKU DİFÜZÖRLERİ, HAVA TAZELEYİCİLER, YEDEK & DİĞER (ORTAM KOKULANDIRMA)

whatsapp

UltraSpin Mini Sistem

Ürün Adı

UltraSpin Mini Sistem
UltraSpin Mini SistemKompakt küçük alan temizliği
UltraSpin Mini, küçük alanlar için tasarlanmış, kullanımı basit, kompakt bir paspas sistemidir. Devrim niteliğindeki bir eğirme presini %100 mikrofiberden yapılmış bir paspas kafasıyla birleştirir. Sonuçlar, daha kısa sürede, daha düşük maliyetle ve kullanıcı için daha az zorlama ile etkili temizliktir.
Bir bakışta özellikler
Mikrofiber paspas kafası
Yüksek Ergonomi
Hızlı dökülme toplama
Geniş 30 cm zemin kaplaması
Sıçrama koruması, su dökülmemesini sağlar
Kolay köşe temizliği için üçgen başlık
Duvarlarda ve zeminlerde çalışır
Hızlı olman gerektiğinde
Yüksek emiciliğe sahip mikrofiber paspas ve etkili pres, UltraSpin Mini'yi restoranlarda veya kafelerde hızlı döküntü toplama için ideal hale getirir . Mağazalarda ve süpermarketlerde hızlı temizlik için de mükemmeldir .
Hızının sırrı, esnek sıkma işlemidir: kullanıcı , paspas kafasının ne kadar ıslak olduğunu , hassas zeminlerin çok kuru temizliğinden dezenfeksiyon işlemleri için çok ıslak olana kadar tüm uygulamalarda kullanıma izin verdiğini kontrol eder.
Kolay ve ergonomik
UltraSpin Mini'nin kullanımı çok kolaydır. Paspası temizleme solüsyonuna yerleştirin, sıkma makinesine yerleştirin, döndürme hareketini başlatmak için ayak pedalına basın, ardından çıkarın ve temizlemeye başlayın.
Sıkma makinesi bir kolla değil ayak pedalı ile çalıştırıldığından, baskı makinesini çalıştırmak için eğilmeleri gerekmediğinden kullanıcının sırtları ve bilekleri kolaydır.
Personelinize en iyi araçları sağlayın
UltraSpin Mini'nin sizin için doğru seçim olup olmadığına karar verme konusunda yardım ve tavsiye için şimdi bize ulaşın.