Doğuş Toptan Temizlik Malzemeleri, Nilfisk, VIPER Zemin Bakım ve Temizlik Makineleri, Tork, Çöp Kovaları, P&G Profesyonel, Eczacıbaşı Profesyonel, Carpex, Sarf Malzemeleri,

Çöp Torbaları, Doğuş Denizli, Zemin Temizleme Makineleri, Vakum Makineleri, Basınçlı Yıkama Makineleri, HAVLU DİSPENSERLERİ, SABUN VE DEZENFEKTAN DİSPENSERLERİ,

NANO PİSUVAR DİSPENSERLERİ, YEDEK & DİĞER (HİJYEN), PROFESSIONEL KOKU DİFÜZÖRLERİ, HAVA TAZELEYİCİLER, YEDEK & DİĞER (ORTAM KOKULANDIRMA)

whatsapp

Ürün Adı

Toz alma
Toz almaVileda Profesyonel Toz Temizleme Çözümleri
Gevşek toz ve kiri hızlı bir şekilde çıkarmak için
Tek kullanımlık toz paspas serisi , uzun süre saklandıktan sonra bile etkinliğini koruyan özel bir kalıcı yağ emdirme işlemi içeren bir dizi viskon ve polipropilen dokuma olmayan paspas içerir.
Kuru temizleme hastaneleri, ofisler ve bilgisayar odalarında kullanım için ideal olan önceden emprenye edilmiş yüzey, tozu bir mıknatıs gibi toplar ve havada uçuşan partiküllerin sayısını azaltır.
Günlük bakımın veya ön temizliğin bir parçası olarak gevşek toz ve kirlerin hızlı bir şekilde çıkarılması için dayanıklı toz bezleri.
Bir bakım sisteminin parçası olarak kullanıldığında, tozla temizleme, ıslak veya nemli silme sıklığını azaltmak için bir ara temizleme adımı görevi görür.
Toz paspaslama, nemli veya ıslak paspaslamadan önce ince toz parçacıklarını ve katı elementleri gidermek için iki aşamalı bir zemin temizleme işleminin ön temizleme adımı olarak da kullanılabilir.