Doğuş Toptan Temizlik Malzemeleri, Nilfisk, VIPER Zemin Bakım ve Temizlik Makineleri, Tork, Çöp Kovaları, P&G Profesyonel, Eczacıbaşı Profesyonel, Carpex, Sarf Malzemeleri,

Çöp Torbaları, Doğuş Denizli, Zemin Temizleme Makineleri, Vakum Makineleri, Basınçlı Yıkama Makineleri, HAVLU DİSPENSERLERİ, SABUN VE DEZENFEKTAN DİSPENSERLERİ,

NANO PİSUVAR DİSPENSERLERİ, YEDEK & DİĞER (HİJYEN), PROFESSIONEL KOKU DİFÜZÖRLERİ, HAVA TAZELEYİCİLER, YEDEK & DİĞER (ORTAM KOKULANDIRMA)

whatsapp

Ürün Adı

SüperMop
SüperMopKüçük alan temizliği için hijyenik prizli paspas sistemi
Vileda Professional SuperMop, kafeler, restoranlar, oteller, mutfaklar, kantinler, banyolar ve daha birçok yerde küçük sert zemin alanlarında kullanım için kompakt bir prizli paspas sistemidir .
Mükemmel antibakteriyel özellikler
Hem SuperMop Ag hem de SuperMop Micro Ag'nin benzersiz yapısı bakterilerin büyümesini ve çoğalmasını engeller ve şimdi paspas içinde bakteri büyümesinin %99,99'unu engelleyen gümüş iyonları içerir.
 
Pamuk ve mikrofiber
Daha iyi temizleme özellikleri için karışık malzemeler
MicroCott , geleneksel hacimli pamuklu paspaslara kıyasla üstün temizlik sağlayan bir pamuk ve mikrofiber karışımıdır. Pamuğun yüksek emilimini mikrofiberlerin mükemmel temizleme verimliliğiyle birleştirir .
İki malzemeyi şeritlerin rengine göre ayırt edebilirsiniz:
Mavi %50 pamuk : Yüksek emicilik ve dayanıklılık.
Beyaz %50 mikrofiberler: Yüksek temizleme kapasitesi, performans ve su tahliyesi.
Tüm prizli moplarımız 10 veya 15l kova ve pres sistemleri ile kullanıma uygundur.
Soket paspas sistemlerimizin sizin için doğru seçim olup olmadığına karar verme konusunda yardım ve tavsiye için şimdi bize ulaşın.