Doğuş Toptan Temizlik Malzemeleri, Nilfisk, VIPER Zemin Bakım ve Temizlik Makineleri, Tork, Çöp Kovaları, P&G Profesyonel, Eczacıbaşı Profesyonel, Carpex, Sarf Malzemeleri,

Çöp Torbaları, Doğuş Denizli, Zemin Temizleme Makineleri, Vakum Makineleri, Basınçlı Yıkama Makineleri, HAVLU DİSPENSERLERİ, SABUN VE DEZENFEKTAN DİSPENSERLERİ,

NANO PİSUVAR DİSPENSERLERİ, YEDEK & DİĞER (HİJYEN), PROFESSIONEL KOKU DİFÜZÖRLERİ, HAVA TAZELEYİCİLER, YEDEK & DİĞER (ORTAM KOKULANDIRMA)

whatsapp

r-MicroTuff Swift

Ürün Adı

r-MicroTuff Swift
r-MicroTuff Swift— Vileda Professional'dan geri dönüştürülmüş temizlik bezi
Temizlik çözümlerinde dünya lideri olarak, alanları ve yüzeyleri hijyenik olarak temiz tutan ürünlerden daha fazlasını sağlamak istiyoruz . Ayrıca sağlıklı bir gezegene de katkıda bulunmalıdırlar . Bu yüzden yepyeni bir ürün serisi yarattık. Hepsi hazırlanmış ve bir r ile işaretlenmiştir. r-MicroTuff Swift, Vileda Professional'ın %100 geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış ilk geri dönüştürülmüş temizlik bezidir . Yağlı parmak izlerini ve inatçı kirleri kimyasal kullanmadan kolayca çıkarır . Geri dönüşümlü temizlik bezi her türlü yüzeyde , hızlı ve etkili temizlik gereken tüm alanlarda kullanılabilir. Önceden hazırlanmış yöntemin yanı sıra uygundurkova ve sprey silme için .
r-MicroTuff Swift: r sorumluluk için. r kaynaklar için. r geri dönüştürülmüş için. 
Geri dönüştürülmüş temizlik bezi %100 geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmıştır ancak size saf elyaf ürünle aynı üstün temizleme performansı ve dayanıklılığı sağlar. Diğer ürün özelliklerinden yararlanın: 
%100 Mikrofiber temizleme gücü
*3. taraf laboratuvarda  test edildiği gibi vinil yüzeylerden %99,99'a kadar Sığır koronavirüsü temizleme
Çok yüksek partikül toplama
Emici, dökülme için mükemmel
500 yıkamaya kadar üstün dayanıklılık 
Nordic Swan Ecolabel ödüllendirildi 
Temiz ve yeşil sever misin? Aşağıyı okuyun ve r-MicroTuff Swift geri dönüştürülmüş temizlik bezi hakkında daha fazla bilgi edinin. 
Vileda Professional geri dönüştürülmüş temizlik bezleri — Güç. Verim. Gurur duymak
Güç: Sürdürülebilirlik ile birlikte mikrofiber temizleme gücü elde edin. 2 PET şişe, 0,5 l, temizleme performansından ve dayanıklılıktan ödün vermeden bir r-MicroTuff Swift bezi oluşturmak için yeniden kullanılır. 
Performans: Bu ikinci ömürlü mikrofiber , Coronavirüslerin %99,99'a kadar çıkarılması gibi sınıfının en iyisi temizlik sonuçlarına yol açar . Deterjanlar kullanılmadığında bile önde gelen temizleme verimliliği korunur.
Gurur: Vileda Professional r-MicroTuff Swift geri dönüştürülmüş temizlik bezi, kullanıcılar ve çevre için güvenli olduğunun altını çizen Nordic Swan Ecolabel ödülüne layık görüldü . Vileda Professional geri dönüştürülmüş temizlik bezleri, müşterilerinize en yüksek değeri katarken daha akıllı ve daha çevre dostu temizlik sağlar. 
Tüm sürdürülebilir ürünlerimiz, geri dönüşüm, güvenlik ve temizlik verimliliğine olan bağlılığımızın altını çizen “Temizliği Sev” etiketi ile işaretlenmiştir .
Daha fazla destek için bizimle iletişime geçin ve yeni sürdürülebilir ürün serimize göz atın. r-MicroTuff Swift'i şimdi satın alın!

CO₂ HESAP MAKİNESİ
GİT
kg CO₂ eq tasarrufu 1,2
yeniden kullanılmış 500ml PET şişeler 3
Arabanın kat ettiği mesafeye eşit km tasarruf 4
[1] Üretim, Çin'de üretilen ürünlerin malzeme, üretim, paketleme ve merkez deposuna nakliyesini içerir. [2] İşlenmemiş malzemelerin kullanımıyla karşılaştırıldığında. LCA, 2020 referans yılı için yürütülmüştür. EN ISO 14040/44 ayrıca, 2021'de yürütülen harici bir uzman paneli tarafından tüm çalışma sonuçlarının ve sonuçlarının gözden geçirilmesini gerektirir. [3] Tüketici sonrası malzeme: ISO 14021: 2016-07'ye göre, "tüketim sonrası malzeme" ifadesi, "Ürünün son kullanıcıları olarak hane halkları veya ticari, endüstriyel ve kurumsal tesisler tarafından üretilen ve artık amaçlanan amacı için kullanılamayan malzeme"yi tanımlar. [4] 5,6 l/100km'de benzinle çalışan otomobilin ortalama CO2 emisyonları: km başına 0,132 kg CO2 eşdeğeri (Kaynak: https://rechneronline.de/co2-ausstoss/).
SORUMLULUK REDDİ: BURADA BULUNAN BİLGİLER ÜCRETSİZ VE GÖNÜLLÜ OLARAK SAĞLANMAKTADIR VE HİÇBİR ŞEKİLDE GARANTİ YA DA GARANTİ OLUŞTURMAMAKTADIR, ÖNYARGISIZ VE "OLDUĞU GİBİ" SUNULMAKTADIR. CO2-Hesaplama sayfası, geri dönüştürülmüş ve işlenmemiş malzemelerin kullanımını karşılaştıran EN ISO 14040/44'e (harici inceleme paneli dahil) göre LCA çalışma raporuna (2020) dayalı olarak Vileda Professional tarafından yapılmıştır. Uygulanan yöntemlerin bilinen bir gerçeği olan tüm karbon ayak izi hesaplamaları belli bir dereceye kadar belirsizdir. Bu nedenle gerçek sonuçlar ifadeden farklı olabilir.

TanımRenkBoyut (cm)Art.no KılıfPaketler/kutuÜrün no. AmbalajAdet/paket

r-MicroTuff Swiftmavi35x38168755201687565
r-MicroTuff Swiftkırmızı35x38168761201687625
r-MicroTuff SwiftSarı35x38168759201687605
r-MicroTuff SwiftYeşil35x38168757201687585