Doğuş Toptan Temizlik Malzemeleri, Nilfisk, VIPER Zemin Bakım ve Temizlik Makineleri, Tork, Çöp Kovaları, P&G Profesyonel, Eczacıbaşı Profesyonel, Carpex, Sarf Malzemeleri,

Çöp Torbaları, Doğuş Denizli, Zemin Temizleme Makineleri, Vakum Makineleri, Basınçlı Yıkama Makineleri, HAVLU DİSPENSERLERİ, SABUN VE DEZENFEKTAN DİSPENSERLERİ,

NANO PİSUVAR DİSPENSERLERİ, YEDEK & DİĞER (HİJYEN), PROFESSIONEL KOKU DİFÜZÖRLERİ, HAVA TAZELEYİCİLER, YEDEK & DİĞER (ORTAM KOKULANDIRMA)

whatsapp

Mikro Rulo

Ürün Adı

Mikro Rulo
Mikro Rulo%100 mikrofiber temizleme gücü
Hiçbir şey mikro lifler kadar derin temizlemez. Tek bir silme, daha sonra ovalama veya kurutma olmadan hem yağı hem de parmak izlerini giderir. Nasıl? Ultra ince mikrofiberler kelimenin tam anlamıyla yüzeydeki kiri sıyırır ve emer, geride küçük su damlacıklarından başka bir şey bırakmaz. Özellikle işi minimum kimyasalla ya da hiç kimyasal kullanmadan yapabildiğiniz için zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.
MicroRoll, patentli bir Freudenberg teknolojisi kullanılarak sonsuz mikro liflerden yapılmıştır. Yarı atılabilir bir bez-on-a-roll konsepti olarak tasarlanmıştır: Çapraz kontaminasyondan kaynaklanan hijyen sorunları yoktur. Aklama tesislerine yatırım yapılmasına gerek yoktur. Mükemmel fiyat-performans oranı.

Hijyen ve Güvenlik
Tek kullanımlık olması MicroRoll'u hijyenik bir çözüm haline getirmekle kalmaz. Bakterilerin %99,9'u MicroRoll mikrofiber temizleme performansı kullanılarak giderilir ( 3. taraf laboratuvarda vinil yüzeylerde P. aeruginosa ve S. aureus ile test edilmiştir). Bu, Birleşik Krallık'taki bağımsız bir enstitü tarafından gerçekleştirilen testlerle kanıtlanmıştır: Microsearch Laboratories.

kullanım
MicroRoll, 1 adımlı temizliği mümkün kılar. MicroRoll, kova yönteminin yanı sıra sprey temizleme yöntemi için de uygundur. Masa üstü, dolap, bar, masa gibi suya dayanıklı tüm yüzeylerde kullanılabilir. Ayrıca lavabo, tuvalet, fayans gibi sıhhi alanlardaki yüzeyler MicroRoll ile temizlenebilir.
Ürün avantajları
Birinci sınıf yüksek performanslı mikrofiber mendil
Paslanmaz, cam ve çok parlak yüzeylerde iz bırakmadan temizlik
Sonsuz elyaf teknolojisi sayesinde tüy bırakmaz
Son derece yırtılmaya karşı dayanıklı
200 bezli delikli rulo 25 x 35 cm
Rulo dağıtıcı duvara monte edilebilir veya Origo 2 ile kullanılabilir
%99,99'a kadar Virüs Temizleme ( 3. taraf laboratuvarında vinil yüzeylerde Bovine korona virüsü ile test edilmiştir )
 

TanımRenkBoyut (cm)Art.no KılıfPaketler/kutuÜrün no. AmbalajAdet/paketMicroRoll (200 bez ile rulo)beyaz25x3514904141490421